Як здати житло

Особистий кабінет

Навіщо потрібно заповнювати свою анкету ?

В анкеті Ви можете розповісти про себе, свою роботу і захопленнях - так Вам буде простіше познайомитися з потенційним гостем. Власники житла , які не приховують інформації про себе , викликають значно більше довіри і частіше отримують запити на бронь своїх апартаментів.

Для чого потрібно додавати фотографію в профайл ?

Профайли з фотографією викликають більше довіри (особливо , якщо Ваше обличчя на знімку добре видно) . Додайте фотографію , і Ви побачите , що запитів на бронь стане більше!

Навіщо пов'язувати свій аккаунт зі сторінками в соціальних мережах?

Цим Ви підтвердите , що Ви - реальна людина , у якого є не тільки аккаунт на нашому сайті , а й сторінки в популярних соціальних мережах. Користувачі сайту будуть більше довіряти Вам і частіше бронювати Ваше житло.

Розміщення пропозиції

Яке житло я можу здати ?

Ви можете розмістити на нашому сайті будь-які апартаменти - від кімнати до особняка. Зверніть увагу : наш сервіс присвячений короткостроковому бронюванню, від одного дня до декількох тижнів. Якщо Ви плануєте здавати житло на довгостроковій основі , Вам краще розмістити пропозицію з позначкою « на довгий термін » і ми розмістимо Вашу пропозицію .

Скільки коштує розміщення пропозиції ?

Розміщення пропозиції для кожного міста суто індивідуально. Ви можете самостійно зареєструватися і розмістити оголошення про оренду житла. Якщо у Вас щось не виходить , зв'яжіться з нами.

Як розмістити пропозицію?

Це дуже легко : просто натисніть на синю кнопку « Здати житло» у верхньому правому кутку і дотримуйтесь інструкцій.

1 . Вкажіть місце розташування Ваших апартаментів (можна вказувати приблизний адресу , зазначивши місце на карті)

2 . Вкажіть свій телефон і адресу електронної пошти.

3 . Розкажіть про своє житло : , додайте докладний опис і вкажіть вартість проживання за ніч .

4 . Відмітьте, які послуги пропонуються в Ваших апартаментах , чи є в квартирі інтернет , ТВ , побутова техніка і т.д.

5 . Додайте фотографії. Це обов'язковий пункт: пропозиції без зображень не відображаються в результатах пошуку.

6 . Якщо з якихось причин Ви не можете відразу додати всю інформацію , Ви можете приховати оголошення , щоб воно не показувалося в результатах пошуку. Для цього скористайтеся кнопкою « призупинити обьявленіє ». Ваші гроші не будуть витрачатися в період відключення .

7 . Все готово ! Тепер залишилося дочекатися дзвінка і отримати гроші )

Як створити гарне оголошення ?

Гарне оголошення відразу хочеться забронювати. Подивіться, чим можна доповнити Вашу пропозицію ! Ми підготували для Вас кілька корисних порад:

1 . Опис . Чим докладніше , тим краще. Якби Вам потрібно було орендувати житло , яку інформацію Ви хотіли дізнатися про нього? Не забувайте , непотрібних подробиць не буває , і мандрівникам цікаво дізнатися навіть про Ваших сусідах - як вони ставляться до постояльців ?

2 . Красиві якісні фотографії - запорука успіху. Багато мандрівники вибирають житло виключно по зображеннях , і навіть не читають опису апартаментів , які не сподобалися їм з першого погляду. Якщо у Вас немає можливості зробити хороші фотографії самостійно , зв'яжіться з нами , і ми запросимо до Вас професійного фотографа.

3 . Конкурентні ціни. Не секрет , що більшість туристів шукає недорогі варіанти житла. Власники , які утримують ціни на середньому рівні , отримують більше запитів на бронь . Якщо при помірній ціні Ви зможете запропонувати гостям також докладний опис і гарні фото , будьте впевнені , у Вас не буде відбою від бажаючих приїхати в гості

Як відредагувати оголошення ?

Внести зміни до вже існуюче оголошення можна в розділі « Особистий кабінет». Виберіть пропозицію , яке потребує корегування , і натисніть кнопку « Редагувати ».

Чому моя пропозиція не показується в результатах пошуку?

Така ситуація може виникнути з кількох причин. Можливо , у Вашому оголошенні немає жодної фотографії , або ж у Вас закінчилися гроші на балансі. Перевірте ціну , яку Ви встановили за ніч - вартість проживання не може бути нижче $ 10 USA. Також зверніть увагу на кнопку « Активно / Призупинено » у Вашому особистому кабінете.возможно , Ваше оголошення в даний момент не активно. Якщо жоден з етіхспособов не допомагає , будь ласка , зв'яжіться з нашою службою підтримки

Чи обов'язково додавати в пропозиція оренди фотографії?

Так, це необхідно , тому що пропозиції без фотографій не відображаються в результатах пошуку. Крім того , більшість гостей приймають рішення про оренду саме на підставі фотографій. Якщо у Вас немає можливості зробити хороші фотографії самостійно , зв'яжіться з нами , і ми запросимо до Вас професійного фотографа.

Що потрібно зробити , щоб моє оголошення показувалося на головній сторінці сайту ?

Апартаменти для головної сторінки вибираються командою AllFlat - зазвичай туди потрапляють найцікавіші пропозиції , з красивими якісними фотографіями та детальним описом , а також з розділу ( Підняти оголошення ) в особистому кабінеті. Також завжди є можливість докупити бали для підвищення позиції в рейтингу , прицьому Ви бачите яку позицію на даний момент за які гроші Ви отримаєте. Більше переглядів , і в результаті вище рейтинг об'ивленія , більше рейтинг , і знову таки більше переглядів . Якщо Ви вважає , що Ваша квартира відповідає всім цим вимогам , зв'яжіться з нами , і ми розглянемо Вашу кандидатуру.

Чи потрібно повідомляти будь-кому про здачу свого житла в оренду?

Власники мають право здавати житлоплощу за своїм розсудом , проте про свої плани краще попередити сусідів по сходовій клітці.

Бронювання і скасування броні

Хто може зняти мою квартиру ?

Запит на бронь Вам може прийти від будь-якого користувача нашого сайта.Ви господар Вам вирішувати кого впускати у свій будинок.

Яким чином я можу залучити більше постояльців ?

Основний спосіб - зробити опис Вашого житла докладним і барвистим. Потенційних гостей приваблюють красиві фотографії , цікавий опис квартири і району проживання , розповідь про додаткові послуги і можливості . Радимо також акуратно вести вашу особисту сторінку , збирати позитивні відгуки і оперативно відповідати на питання і замовлення! Крім того , Ви можете розмістити рекламу Вашого житла в соціальних мережах , на особистому блозі або відправити посилання на пропозицію друзям і родичам .

Я отримав запит на бронь . Що робити ?

Тепер у Вас є 24 години на те , щоб прийняти рішення про підтвердження броні або відмову . Підтвердити або відхилити бронь Ваше право .

Про що я можу запитати гостя до бронювання ?

Ви можете задати будь-яке питання , на підставі якого зможете прийняти рішення про підтвердження броні. Мета поїздки , наявність домашніх тварин , вік , професія - все , що вважаєте за потрібне дізнатися .

Як перевірити гостя?

Ми знаємо , що багатьох власників житла хвилює питання взаємини з гостями. Як вони поводитимуться , не зіпсують вони меблі та побутові прилади? Зі свого боку ми радимо робити фото паспорта або прав , як правило шахраї не залишають свої координати . Також ви в праві вимагати грошову заставу , на Ваш розсуд.

Особисті повідомлення.

Ви завжди можете написати потенційному гостю приватне повідомлення , щоб задати всі Ваші питання. Запитайте , чим він займається , чому присвячена його поїздка , який район міста його цікавить , чи не планує він приводити гостей або слухати гучну музику - словом , використовуйте всі можливості зрозуміти , що він за людина , і чи буде вам комфортно спілкуватися.

Оплата

Як я отримаю гроші ?

Усі розрахунки здійснюються онлайн за вашим бажанням і перевазі , Ви особисто домовляєтеся з клієнтом про спосіб і суми оплати .

Що , якщо гість вирішить виїхати раніше?

Ви за раніше повинні з гостем обговорити всі деталі заїзду , виїзду , оплати та умов проживання .

Чи можу я брати заставу ?

Так, це Ваше право як господаря .

За яких умов я можу не повертати заставу ?

Ви можете розпоряджатися заставою за своїм розсудом. Ми не рекомендуємо Вам утримувати заставу без явної причини , так як це може знизити Вашу репутацію. Радимо заручитися документальними підтвердженнями завданих збитків (фотографії , квитанції , чеки ) , щоб Ви могли довести необхідність утримання застави.

Зустріч та проживання

Що робити , якщо гість не приїхав ?

Спробуйте зв'язатися з гостем по телефону або електронною поштою. Якщо це не вдалося , будь ласка , зв'яжіться з нашою службою підтримки , ми постараємося допомогти Вам знайти правильне рішення.

Як мені передати гостю ключі ?

Про всі нюанси зустрічі та проживання Ви зможете домовитися з гостем після підтвердження бронювання . Будь ласка, розкажіть , як до Вас добратися, де Ви зможете зустрітися , і в якій формі відбудеться передача ключів. Не забудьте залишити гостю Ваші контактні дані , щоб він міг зв'язатися з Вами у разі потреби. Якщо Ви не впевнені , що гість Вам сподобається , Ви можете зустрітися на нейтральній території (у кафе , на вокзалі) .

У мене кілька різних апартаментів. Чи можу я переміщати гостей з одного житла в інше?

Так , вирішуйте з гостем , за згодою обох сторін .

Що я повинен надати гостю ?

1 . Розкажіть гостю , як дістатися до квартири або організуйте трансфер з вокзалу або аеропорту . Зустріньтеся з гостем в обумовлений час : передайте ключі , проведіть екскурсію по квартирі , розкажіть , як користуватися побутовими приладами

2 . Не забудьте прибрати квартиру і приготувати чиста постільна білизна та рушники. Обстановка апартаментів повинна відповідати інформації в описі житла.

3 . Ви можете залишити на кухні «комплімент» для гостя: пляшку води , печиво , фрукти.

4 . Не забудьте залишити гостям свої контактні дані та іншу інформацію , яка може стати їм у нагоді .

5 . Що робити , якщо я не відчуваю себе в безпеці по приїзду гостя?

6 . Ви не повинні пускати в квартиру людей , яким не довіряєте. Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки , щоб ми допомогли Вам прийняти оптимальне рішення.

Що , якщо гість зламає щось в квартирі?

Що ж, таке дійсно може статися , і до всякого роду дрібних неприємностей краще бути готовим. Радимо Вам заздалегідь прибрати з квартири всі цінні і крихкі речі , щоб мінімізувати можливий збиток . Ви також можете брати у постояльців заставу , щоб убезпечити себе на випадок таких ситуацій .

Я зберігаю в квартирі особисті речі. Як бути ?

Ми рекомендуємо Вам не залишати дійсно цінні речі (документи , коштовності ) у квартирі , навіть якщо Ви впевнені у гості на 100 %. Вони можуть бути зіпсовані в результаті непередбачених ситуацій або випадково потрапити в речі гостя . Якщо це необхідно , покладіть їх у сейф або в одну із закритих кімнат. Крім того , поясніть постояльцям , ніж їм можна користуватися , а чим не можна. Як варіант: Ви можете скласти список цінних речей і попросити гостя підписати його .

Відгуки та рекомендації

Навіщо потрібні відгуки ?

Система відгуків та рекомендацій дозволяє гостям краще дізнатися про ваші апартаменти. Гості можуть залишати свої враження про поїздки та спілкуванні з власниками житла , а господарі - ділитися думками про гостей . Перш ніж прийняти запит на бронь від користувача , подивіться, що пишуть про нього інші власники - чи безпечно пускати такої людини в будинок? З іншого боку , не варто довіряти всім негативним відгуками : люди можуть залишати їх з різних причин. Якщо сумніваєтеся - просто поспілкуйтеся з потенційним гостем за допомогою системи особистих повідомлень !

Кому я можу залишити відгук або рекомендацію ?

Ви можете залишити відгук гостю , який зупинявся у Ваших апартаментах . Ви також можете дати рекомендацію користувачеві сайту , якого Ви добре знаєте.

Хто може залишити мені відгук та рекомендацію ?

Ви можете отримати відгук від гостей , які бронювали Ваше житло. Вам можуть залишити рекомендацію Ваші друзі і люди , які Вас добре знають.

Як уникнути поганих відгуків ?

Гість навряд чи залишить Вам поганий відгук , якщо у Вас не виникне проблем в процесі його проживання у Ваших апартаментах . Вчасно підтверджуйте броні , будьте уважні до гостей , підтримуйте апартаменти у відмінному стані - і Ви отримуватимете тільки відмінні відгуки від вдячних постояльців !

Служба підтримки AllFlat

Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки з будь-яким питанням, що стосується бронювання житла або взаємодії з господарем. Просто відправте повідомлення по електронній пошті [email protected] або скористайтеся кнопкою " Контакти " розташованої в підвалі сайту.