Як зняти житло

Пошук житла

Як знайти відповідне житло ?

У нашій базі більше 10 000 апартаментів , і визначитися непросто. Все залежить від Ваших цілей. Спеціально для Вас ми створили фільтр , щоб спростити пошуки.

Як шукати житло?

Це дуже просто - досить додати у фільтр на головній сторінці сайту назва міста , в який Ви збираєтеся , потім вибирайте район , кількість кімнат , тип житла , і зручності.

Результати пошуку можна сортувати за вартістю і розташуванню. Якщо у Вас є конкретні побажання по району проживання , вкажіть приблизну місце на карті. Ви також можете робити вибір за фотографіями житла. Переглянути повну інформацію про ту чи іншу пропозицію можна , натиснувши на його назву - Ви перейдете на сторінку опису житла. Також Ви можете сортувати житло від дешевих до дорогих і навпаки.

В описі житла немає необхідної мені інформації - як я можу отримати її ?

Отримати відсутню інформацію Ви можете безпосередньо у власника житла , відправивши йому приватне повідомлення або зателефонувати за контактними телефонами.

Як дізнатися , чи вільно житло в вибрані мною дні?

Отримати відсутню інформацію Ви можете безпосередньо у власника житла , відправивши йому приватне повідомлення або зателефонувати за контактними телефонами.

бронювання

Мені не хочеться зупинятися у невідомо кого . Як зрозуміти , що господар - порядна людина?

Ми особисто зв'язуємося з кожним власником житла , щоб переконатися , що вони ті , за кого себе видають , проте розуміємо , що гостям хочеться переконатися в цьому. Ми створили кілька спеціальних інструментів для того щоб Ви могли більше дізнатися про власника житла і поспілкуватися з ним. Профайл . Тут можна знайти фото та невелика розповідь про себе (ми пропонуємо зробити це всім нашим користувачам) . Вже з першого враження Ви зможете зробити певні висновки.

Потрібно більше інформації?

Ви можете подивитися на сторіночки власника в соціальних мережах , познайомтеся з його друзями , дізнайтеся , чим він захоплюється .

Відгуки та рекомендації .

Ми просимо усіх гостей та господарів залишати відгуки один про одного. Дізнайтеся , хто вже жив у вибраних Вами апартаментах , і які враження залишила ця поїздка.

Особисті повідомлення.

Обов'язково напишіть власнику житла приватне повідомлення . Попросіть його розповісти про себе , про квартиру , про те, яких гостей він хотів би бачити у своїх апартаментах , які правила проживання він встановив ... Ця бесіда допоможе Вам визначитися з вибором і зрозуміти , наскільки Вам буде комфортно в цьому житлі .

Як змінити дати бронювання?

Якщо у Вас змінилися плани , і Вам необхідно змінити дати бронювання , Ви можете відмовитися від поточної броні і забронювати це житло повторно . Радимо Вам попередньо зв'язатися з власником, щоб уточнити наявність вільних дат.

Оплата

Як оплатити бронь ?

Оплата відбувається при зустрічі з власником або онлайн . Ви можете використовувати банківську карту , а також електронні гроші (WebMoney , yandex -гаманець ) або PayPal. Якщо власник житла має там счета.Также все можете вирішити по телефону з власником .

Чи потрібно мені буде платити за щось ще особисто господареві ?

Ви не повинні нічого оплачувати після прибуття. Якщо господар наполягатиме на додатковій оплаті , будь ласка , зв'яжіться з нашою службою підтримки , щоб ми могли допомогти Вам розібратися в цій ситуації. Єдиним винятком з цього правила є застава : господар може попросити його залишити , однак вимога має бути зазначено в описі пропозиції або згадуватися в особистій бесіді .

Чи повинен я залишати власнику заставу?

Деякі власники здають житло тільки при наявності застави. Вам необхідно уточнити цю інформацію ще до бронювання. Якщо цей момент не вказаний в описі пропозиції , зв'яжіться з господарем і поставте це питання йому особисто. Обговорити розмір і вид застави краще також до бронювання житла. Застава Ви передаєте господареві особисто , і він повертає Вам його перед виїздом .

Що робити , якщо господар не хоче повертати заставу?

Як правило , власники житла самостійно визначають умови , за яких вони можуть не повертати гостям заставу. Обов'язково уточніть , як саме Вам потрібно поводитися в знімних апартаментах , і які дії можуть стати причиною утримання застави. Якщо Ви вважаєте , що господар утримує заставу неправомірно , зв'яжіться з нашою службою підтримки , ми розберемо цю ситуацію в індивідуальному порядку.

Зустріч та проживання

Як мені зустрітися з господарем і отримати ключі ?

Всі питання , пов'язані з Вашим прибуттям , Ви можете обговорити з власником житла. Радимо уточнити повну адресу апартаментів , схему проїзду , номери громадського транспорту та інші корисні відомості . Ще до особистої зустрічі попросіть надати Вам декілька контактних телефонів, за якими можна зв'язатися з господарем або його довіреними особами .

Як дістатися до апартаментів ?

Зв'яжіться з власником житла після підтвердження броні і попросіть надати Вам всі необхідні відомості : точна адреса , схему проїзду , контактні телефони тощо

Раптом заброньоване мною житло виявиться зайняте?

У цьому випадку без зволікання зв'яжіться з нашою службою підтримки , ми допоможемо Вам знайти оптимальне рішення.

Як бути, якщо я вже прибув на місце проживання , але не можу зв'язатися з господарем ?

Зв'яжіться з нашою службою підтримки , ми допоможемо знайти Вам оптимальне рішення.

Житло виявилося зовсім не таким , як в описі , і я не хочу там зупинятися. Як вчинити ?

Зв'яжіться з нашою службою підтримки і поясніть ситуацію. Всі проблеми такого роду вирішуються в індивідуальному порядку. Будь ласка, постарайтеся зібрати підтвердження того , що квартира не відповідає опису (наприклад , зробіть фото). Ми розберемося в найкоротший і квартира такого власника буде видалена з бази.

Як я повинен вести себе в знімних апартаментах?

Мабуть, найголовніше правило для гостей - Ведіть себе так, як ніби Вас запросили в гості - при виїзді збережіть апартаменти в тому вигляді , в якому вони були , коли Ви приїхали і , звичайно , дотримуйтесь правил , установлення господарем. Наприклад , абсолютно неприпустимо , щоб на Вас скаржилися сусіди або після Вашого перебування в апартаментах доводилося робити ремонт. Про правила проживання Ви можете обговорити їх з власником ще до бронювання житла.

Чи можу я привезти з собою тварину ?

Одні власники не заперечують, коли гості приїжджають з вихованцями , інші ж категорично проти домашніх тварин. Якщо Ви збираєтеся взяти з собою кішку , собаку або тхора , обов'язково уточніть у господаря ще до бронювання , чи можливо це .

Як дізнатися, чим можна користуватися в квартирі?

Всі питання такого роду Ви можете задати господареві до або після бронювання апартаментів , а так само при особистій зустрічі.

До кого звертатися у разі проблем?

Якщо у Вас виникнуть питання побутового характеру (де купити продукти , як користуватися технікою , що робити зі зламаною приладом або потекшую краном ) , Ви завжди можете зв'язатися з власником житла. В екстреній ситуації Ви можете зателефонувати за телефонами служб швидкого реагування. Якщо Ви не знаєте , куди звернутися в тій чи іншій ситуації , зателефонуйте в нашу службу підтримки , ми спробуємо Вам допомогти . Зверніть увагу: якщо Вам довелося мати справу зі сторонніми службами , будь ласка , збережіть всі звітні документи: чеки , квитанції , договори .

Відгуки та рекомендації .

Навіщо потрібні відгуки ?

Система відгуків та рекомендацій дозволяє гостям і господарям краще пізнати один одного. Гості можуть залишати свої враження про поїздки та спілкуванні з власниками житла , а господарі - ділитися думками про гостей . Ці відомості можуть надати допомогу при виборі житла: якщо попередні гості залишили про якесь реченні негативний відгук , це привід замислитися. З іншого боку , не варто довіряти всім негативним відгуками : люди можуть залишати їх з різних причин. Якщо сумніваєтеся - просто поговоріть з власником житла!

Кому я можу залишити відгук або рекомендацію ?

Ви можете залишити відгук власнику житла , яке Ви бронювали , після завершення Вашої поїздки . Ви також можете дати рекомендацію користувачеві сайту , якого Ви добре знаєте.

Як уникнути поганих відгуків ?

Господар житла навряд чи залишить Вам поганий відгук , якщо у Вас не виникне проблем в процесі Вашого проживання в його апартаментах . Дотримуйтесь правил , встановлені власником житла , акуратно ставитеся до меблів і побутової техніки , уникайте псування майна і скандалів з господарями - і Ви станете бажаним гостем в будь-якому будинку .

Служба підтримки AllFlat

Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки з будь-яким питанням, що стосується бронювання житла або взаємодії з господарем. Просто зателефонуйте в наш call - центр , або відправте повідомлення по електронній пошті: [email protected]