Правила сайту

Ласкаво просимо на allflat.com.ua

Наш сайт є рекламним майданчиком на якій ви можете вибрати і зняти подобово квартиру без посередників безпосередньо у власника практично в будь-якому місті України .

Правила Оренди

1 . Щоб орендувати квартиру або інший об'єкт , які розміщені на нашому сайті , Вам потрібно вибрати місто а так же район . У містах з населенням більше мільйона чоловік , ви можете вибрати необхідну Вам станцію метро.

2.Вибрав Вас зацікавила квартиру зв'язатися з власником об'єкта за вказаним номером телефону , або відправити лист на його електронну адресу .

3 . Також ви можете оцінити і переглянути всі квартири господаря у якого ви запланували зняти квартиру. Прочитати відгуки або залишити свій ! Ви можете використовувати карту , для більш детального вивчення місця розташування об'єкта і так само на карті , представлені довколишні квартири з ціновою позначкою .

4 Вибір квартир на нашому сайті найбільш зручний і найбільш точний, так як ми приділили особливу увагу і ретельно тестували фільтр пошуку квартир.

4 . Умови оплати або бронювання квартир , Ви обумовлюєте тільки з власниками квартир , контакти яких представлені на нашому сайті.

Відповідальність сторін

За інформацію про об'єкти оренди , які представлені на нашому сайті , включаючи опис, фотографії місцерозташування і ціни , несе власник даного об'єкта , який надав цю інформацію. Наша команда ретельно перевіряє кожен об'єкт розміщений на сайті для максимальної прозорості наших з Вами відносин .

За оплату яка стягується з гостя несе відповідальність власник . Гість несе відповідальність перед власником , дотримуючи всі необхідні правила і умови подобової оренди квартири , обумовлені з власником . Так само за правильність і дійсність даних про себе , які він надає власнику квартири.

Гарантії

На жаль , ми не можемо гарантувати порядність кожного власника , ми лише надаємо Вам інформацію , яку власники розмістили на нашому сайті. Для нас дуже важливо , щоб ви залишалися постійними клієнтами нашого сайту allflat.com . ua . і зі свого боку будемо ретельно звертати увагу на Ваші прохання , пропозиції або якісь зауваження на адресу власників . Обробка особистих даних осіб, що відвідують наш сайт , проводиться в суворій відповідності до законодавства України .
З будь-яких цікавлять Вас, звертайтеся поштою